Golovima Fernanda Llorentea nogometaši Juventusa pobijedili su Livorno sa 2:0 u 32. kolu talijanske Serije A i vratili se na pobjednički kolosijek nakon poraza od Napolija.

7.4.2014.
21:04

Llorente je mrežu Livorna tresao dva puta u razmaku od samo tri minute prvog poluvremena.

Prvog je zabio krasnim udarcem ljevicom iz okreta u bliži gornji kut s nekih desetak metara, dok je za 2:0 zabio s glavom s nekih 6, 7 metara. Kod prvog je gola španjolskom napadaču asistirao Carlos Tevez, a kod drugog Andrea Pirlo ubacivanjem iz kornera.

Bili su to Llorenteu 12. i 13. ovosezonski prvenstveni gol koji su zebrama donijeli 27. ovosezonsku pobjedu i povratak na prednost od osam bodova ispred drugoplasirane Rome.

Juventus - Livorno 2-0 (Llorente 32, 35)

Redoslijed: 1. Juventus 84 2. Roma 76 3. Napoli 64 4. Fiorentina 55 5. Inter 50 ... 18. Livorno 25 ...