[VIDEO] MAJER TOPOVSKIM VOLEJEM JEDNOSTAVNO PROBIO AUSTRIJANCE: / Pogledajte kako je Dinamo stigao do pobjede protiv Wolfsbergera

Činilo se da će još jednom odbiti loptu austrijska obrana, a onda je naletio Majer i iz voleja pucao svom snagom

26.11.2020.
20:52
Screenshot

U četvrtom kolu Europske lige Dinamo je u gostima kod austrijskog Wolfsbergera stigao do prvog pogotka na utakmici, a kasnije je i povećao vodstvo na 2:0.

U 60. minuti Dinamo je konačno okrunio terensku inicijativu, a strijelac je bio Lovro Majer.

Činilo se da će još jednom odbiti loptu austrijska obrana, a onda je naletio Majer i iz voleja pucao svom snagom. Kuttin je udarac uspio, odbiti, ali samo u vratnicu i u vlastitu mrežu. Sjajan potez Majera možete pogledati OVDJE.

WOLFSBERGER - DINAMO 0:3: /

Plavi protutnjali Klagenfurtom za prvo mjesto u grupi; Stigle jako dobre vijesti iz Rusije

Potvrda pobjede

Sjajno je i u 75. minuti zabio Bruno Petković, no glavnina zasluga ide kapetanu Arijanu Ademiju koji se sjurio u kazneni prostor Wolfsbergera i dodao savršenu loptu za Petkovića koji je pogodio za udvostručenje vodstva. Tu akciju pogledajte OVDJE.

Priču je u sudačkoj nadoknadi, nakon još jedne asistencije Ademija, odmjerenim udarcem s ruba kaznenog prostora zaključio Ivanušec. njegov lijep pogodak možete pogledati OVDJE.