Ni nakon treće odigrane utakmice u Seriji A, aktualni talijanski prvaci, nogometaši Milana, nemaju nijednu pobjedu. U 4.

22.9.2011.
1:24

Gosti su, naime, poveli preko svoga najboljeg strijelca Antonija di Natalea u 29. minuti, a Milanu je izjednačenje donio 18-godišnji talijanski napadač egipatskog porijekla Stephan el Shaarawy u 63. minuti.

Iako su Rossoneri imali veći posjed lopte i broj udaraca prema golu, ostali su na jednom osvojenom bodu, odnosno dva u dosadašnja tri odigrana kola.

Juventus je nakon dvije uvodne pobjede prvi put ispustio bodove. Točnije, kao i Milan, odigrao je 1:1 pred svojim navijačima, a suparnik mu je bila Bologna.

Crnogorac Mirko Vučinić svojim je premijernim pogotkom u dresu Stare dame doveo svoju momčad u vodstvo u 30. minuti, ali je samo 15 minuta kasnije dobio drugi žuti karton, ostavivši Juve u vrlo neugodnoj situaciji. Gosti su to iskoristili i u sedmoj minuti nastavka izjednačili preko Danielea Portanove.

Lazio je nakon domaćeg poraza od Genoe vratio mir u svlačionicu pobjedom kod Cesene (2:1). Domaći su poveli u 14. minuti pogotkom rumunjskog 'zločestog dečka' Adriana Mutua, ali su Rimljani preokrenuli u nastavku. Hernanes je u 48. minuti pogodio s bijele točke, a samo šest minuta kasnije Miroslav Klose je postigao, kako se pokazalo, pobjednički gol za momčad Edoarda Reje koji je od 64. minute dao priliku bosansko-hercegovačkom nogometašu Senadu Luliću. Napoli je nakon dvije pobjede pao u gostima kod Chieva (1:0) za koji je strijelac u 71. minuti bio Davide Moscardelli, Palermo je nanio prvi poraz Cagliariju (3:2), dok je Crnogorac Stevan Jovetić s dva gola predvodio Fiorentinu do uvjerljivog slavlja protiv Parme (3:0).