[VIDEO] NORVEŽANIN OTEO LOPTU SUIGRAČU I ZABIO STRAŠAN POGODAK: / Vratar Slovenije mogao je samo gledati loptu

Mnogi su protiv Lige nacija, ali zbog ovakvih stvari ona ipak ima smisla

13.10.2018.
19:34
Screenshot

U tijeku je utakmica Lige nacija između Norveške i Slovenije u skupini C, a rezultat je 1:0 za domaćine u 67. minuti. Norvežani imaju inicijativu na terenu, a to se manifestiralo i kroz pogodak koji su zabili u sudačkoj nadoknadi prvog dijela.

Senzacionalan pogodak

Reprezentativac Norveške Ole Selnaes postigao je predivan pogodak na utakmici sa Slovenijom, pa mu suigrač Alessami nije zamjerio što mu je "preoteo" slavu, jer se ovaj već namjestio na udarac. Dvojica nogometaša su srdačno proslavila pogodak.

Pogodak kojim je norveški reprezentativac načeo Slovence u smiraju prvog dijela i dobio važno vodstvo za svoju reprezentaciju možete pogledati ispod, a ne sumnjamo kako će na utakmici u nastavku biti još mnogo uzbuđenja.