[VIDEO] PAŠALIĆ IGRA ZVJERSKI NOGOMET: / Asistirao Iličiću za spektakularan pogodak, a prije toga je bio u nestvarno dobroj šansi

Prvo je odmah na početku susreta u osmoj minuti izbio sam pred vratara i imao je nestvarno dobru priliku

19.2.2020.
21:55

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić zaista je, pa moramo to tako reći, zvjerskoj formi. Na utakmici osmine finala Lige prvaka protiv Valencije, Hrvat je opet dokazao da je trenutno jedan od najboljih veznjaka u svojoj ligi. Prvo je odmah na početku susreta u osmoj minuti izbio sam pred vratara i imao je nestvarno dobru priliku. Čak je uputio odličan precizan udarac, mu je vratar Valencije skinuo.

Promašaj Pašalića pogledajte OVDJE.

Mario Pasalic of Atalanta celebrates after scoring to give the side a 2-0 lead during the Serie A match at Gewiss Stadium, Bergamo. Picture date: 15th February 2020. Picture credit should read: Jonathan Moscrop/Sportimage via PA Images, Image: 498869377, License: Rights-managed, Restrictions: RESTRICTIONS: Use subject to restrictions. Editorial use only. Book and magazine sales permitted providing not solely devoted to any one team / player / match. No commercial use. Call +44 (0)1158 447447 for further information., Model Release: no, Credit line: Jonathan Moscrop / PA Images / Profimedia

Međutim, Pašalić se iskupio kod drugog pogotka Atalante kada je fantastičnim dodavanjem s lijeve strane na suprotnoj strani pronašao Josipa Iličića koji je odapeo bombu i neobranjivo pogodio negdje s ruba kaznenog prostora.