VRATAR BAYERNA POKLONIO GOL REALU: / Neuer se zbog ovog sigurno hvatao za glavu

Pogreška Ulreicha i potez Kolumbijca obilježili su drugo poluvrijeme.

1.5.2018.
22:27

Sjajan spektakl pružili su nogometaši Real Madrida i Bayerna u uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka. U prvom poluvremenu pala su dva gola, a niti u nastavku ih nije izostalo. Posebno će se Nijemacima u pamćenje usjeći drugi gol Kariam Benzeme.

MODRIĆ I KOVAČIĆ U EUFORIJI DOČEKALI KRAJ UTAKMICE: Dok su Realovci slavili, igrači Bayerna nisu mogli doći sebi

Francuz je zabio nakon 28 sekundi igre u drugom poluvremenu. Kakav je to bio poklon Svena Ulreicha! Tolisso je vratio pomalo riskantnu loptu prema svom vrataru, a Ulreich, nesiguran smije li rukom igrati zbog indirekta krenuo je nogom prema njoj, no zbunio se pa je lopra prošla kraj njega te ju je Benzemi pospremio u prazan gol. Nevjerojatno što su priredili Bavarci.

U 63. minuti je pak James, bivši igrač Reala, zabio gol, ali ga nije slavio. Naletio je na odbijanac i ovaj put iz neposredne blizine pogodio pored Keylora Navasa za 2-2. U trenutku kad je izlazio iz igre zaradio je ovacije Bernabeua.