KAOS U ROTTERDAMU / Yannick Carrasco podivljao, potekla i krv, prijetilo je općom makljažom: A onda je na travnjak utrčao Diego Simeone

(Ne)prijateljska utakmica u Rotterdamu

9.8.2021.
8:29

U 41. minuti jučerašnje (ne)prijateljske utakmice između Feyenoorda i Atletica u Rotterdamu došlo je umalo do tučnjave igrača.

ZIDANE SE PRED ČITAVOM ŠPANJOLSKOM POKLONIO LUKI: /

'Modrić de putra madre'; 'I Diego Simeone je spominjao što im je sve Hrvat radio

Kökcü stao u obranu svom suigraču

Počeo je probleme raditi temperamentni Yannick Carrasco. Atleticov krilni napadač je uz aut-crtu prvo s leđa pokosio suparničkog beka Tyrella Malaciu i to pred vatrenim domaćim navijačima, a onda ga i udario dok je ovaj ležao na podu.

Desetka Feyenoorda, Turčin Orkun Kökcü priskočila je svom suigraču, pritom odgurnuvši Carrasca, koji mu nije ostao dužan i udario ga u glavu. Došlo je do žestokog naguravanja, fizičkog sukoba u kojem samo nisu padali konkretni udarci ali je Carrasco Orkun Kökcüa primio za glavu, za vrat i navlačio, bez prestanka...

Takav potez na De Kuipu izazvao je bijesnu reakciju publike.

S tribina su odmah prema igraču Atletica poletjele čaše i sitni predmeti.

Igrači obiju momčadi ušli su klinč, potekla je i krv, turski veznjak zaradio je krvavi vrat na desnoj strani, nije se smirivalo. Jan Oblak smirivao je i odmaknuo u stranu podivljalog Yanicka Carrasca, koji se osramotio svojim ponašanjem. Tada je na scenu stupio trener Atletico Madrida Diego Simeone.

Simeone odlučio završiti priču

Simeone je utrčao u teren i bijesno se izderao na svog igrača, očitao mu bukvicu pred čitavim stadionom, a koji je tada dobio i crveni karton te morao na hlađenje...

Nakon utakmice opet je došlo do sukoba i to trenera Simeonea i suparnika Arnea Slota. Uistinu sve samo ne prijateljski susret ova dva kluba u ovoj pripremnoj fazi uoči početka nove sezone.

Feyenoord je, ako nekog možda zanima rezultat, pobijedio 2:1. Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko je početkom drugog poluvremena ušao u igru za goste, kod kojih je vratar Ivo Grbić cijelu utakmicu ostao na klupi.