ZBOG MODRIĆA POČELA TUČNJAVA: / Protivnički igrači potpuno su poludjeli nakon njegovog velemajstorskog poteza

Modrić je bio jedan od najboljih na terenu u novoj važnoj pobjedi Real Madrida

6.7.2020.
8:34

Nogometaši Real Madrida u nedljelju su na gostovanju s 1:0 pobijedili Athletic Bilbao, stigli do sedme uzastopne pobjede u prvenstvu i zadržali četiri boda prednosti nad drugoplasiranom Barcelonom.

REAL POBJEDOM NA SAN MEMESU POBJEGAO BARCELONI NA +7: /

Ramos pogodio iz penala, Modrić bombardirao iz daljine

Junak Kraljevskog kluba bio je njihov kapetan Sergio Ramos koji je postigao jedini pogodak na utakmici u 73. minuti, a izvrsnu utakmicu odigrao je i kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić koji je odigrao cijelu utakmicu i dirigirao igrom Reala.

Prodao mu 'tunel'

Zbog Modrića je u jednom trenutku i "zaiskrilo" na terenu.

Naime, u posljednjim minutama utakmice, dok je Real čuvao prednost za tri boda, lopta je stigla Modriću na sredini terena, a on se majstorskim potezom, guranjem lopte kroz noge, oslobodio Athleticovog Oihana Sanceta, i odmah nakon toga je Iker Muniain grubo startao na kapetana Vatrenih.

Luka Modrić

Realovi igrači odmah su stali u Modrićevu obranu i došlo je do velikog naguravanja na terenu.