ZBOG NEVREMENA ODGOĐENA UTAKMICA ATALANTE I UDINESEA: / Roma i Verona bez pobjede, Rog igrao za Cagliari

Na ljestvici vodi Milan sa 23 boda, dva više od Intera

6.12.2020.
17:15

U susretu 10. kola talijanskog nogometnog prvenstva između Roma i Sassuola nije bilo golova, a rezultatom 0-0 završio je i susret Parma - Benevento. Utakmica Udinese - Atalanta je odgođena zbog jake kiše i natopljenog terena.

Gledajući pozicije na ljestvici, susret u Rimu bio je jedan od derbija kola, međutim bio je to skroman susret bez prviše prilika. Domaćin je od 40. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Pedro. Golova nije bilo niti u susretu između Parme i Beneventa.

U prvom nedjeljnom susretu Verona našeg Ivana Jurića je kod kuće odigrala 1-1 protiv Cagliarija. Domaćin je poveo u 21. minuti golom Zaccagnija, a izjednačio je Marin u 48. minuti. Za goste je cijeli susret igrao MarkoRog.

Verona je trenutačno na osamom mjestu sa 16 bodova, sedam manje od vodećeg Milana.

Utakmica Udinese - Atalanta je odgođena zbog jake kiše i natopljenog terena.

Večeras se još sastaju Crotone - Napoli (18.00) i Sampdoria - Milan (20.45), dok će u ponedjeljak igrati Fiorentina i Genoa.

Na ljestvici vodi Milan sa 23 boda, dva više od Intera, no "Rossoneri" imaju i utakmicu manje. Treći je Juventus sa 20 bodova, dok Sassuolo na četvrtom mjestu ima 19 bodova.

REZULTATI 10. KOLA, Verona - Cagliari 1-1 (Zaccagni 21 / Marin 48) Parma - Benevento 0-0 Roma - Sassuolo 0-0 Crotone - Napoli (18.00) Sampdoria - Milan (20.45) Subota: Spezia - Lazio 1-2 (N'Zola 64 / Immobile 15, Milinković-Savić 33) Juventus - Torino 2-1 (McKennie 77, Bonucci 89 / N'Koulou 9) Inter - Bologna 3-1 (Lukaku 16, Hakimi 45, 70 / Vignato 67) Udinese - Atalanta (odgođeno)