ZIDANE BIRANIM RIJEČIMA NAKON SUSRETA PRIČAO O MODRIĆU: / Hrvat mu je vjerojatno spasio posao u Realu

25.10.2020.
10:24

Nogometaši madridskog Reala slavili su u subotu pred večer, u najvećoj utakmici španjolskog nogometa, protiv rivala Barcelone na Camp Nou s 3:1 (1:1), a pobjedu “kraljevskog kluba” zapečatio je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić lijepim pogotkom u 90. minuti. Bio mu je to ukupno treći gol sezone, drugi uzastopni nakon Šahtaru u Ligi prvaka.

Strijelci za Real bili su Federico Valverde (5′), Sergio Ramos (63′-11m) i Luka Modrić (90′), a za Barcelonu Anssu Fati (8′).

Luka je u igru ušao u 69. minuti umjesto Valverdea i odigrao odlično, a sve je okrunio golom za potvrdu pobjede Reala na samom kraju.

[FOTO] LUKA JE NEŠTO POSEBNO: Trenutak za pamćenje, prizori za vječnost

Zidaneove pohvale

Nakon utakmice oglasio se trener Reala Zinedine Zidane koji je za Modrića imao posebne pohvale.

"Odigrali smo jako dobru utakmicu. Igrali smo protiv momčadi za koju smo znali da će igrati otvoreno. Drago mi je zbog igrača jer se proteklih dana svašta govorilo i događalo. Drago mi je i zbog pogotka Luke. Momčad je nakon toga zajedno slavila i baš me to razveselilo“, rekao je Zidane nakon susreta.

A to što se govorilo je da je Zidane nakon ove utakmice trebao dobiti otkaz. Pronašli su mu navodno i nasljednika, no ostat će još malo na klupi, a Modrić ima u tome velike zasluge.