ODUŠEVIO LIGI PRVAKA / Navijači pjevaju našem Luki, a mediji mu se klanjaju: 'Modrić je velik, zbog ovakvih utakmica potpisuje novi ugovor...'

9.5.2023.
23:33

Nogometaši Reala i Manchester Cityja odigrali su 1-1 (1-0) u Madridu, u prvom polufinalnom susretu Lige prvaka, nakon sjajnih pogodaka Viniciusa Juniora i Kevina De Bruynea.

NAJJAČI JE /

Uz to što je sjajno počeo akciju za gol, Luka Modrić oduševio još jednom majstorijom. Ovako to radi hrvatski maestro

Napetost se tako seli na Etihad gdje će se igrati uzvrat iduće srijede. Oba postignuta pogotka na Santiago Bernabeu bila su iznimno lijepa. Prvo je za 1-0 Reala pogodio Vinicius Junior u 36. minuti, dok je u 67. topovski pogodio Kevin De Bruyne na drugoj strani, za konačnih 1-1.

Hrvatski nogometaš Luka Modrić započeo je akciju za gol Reala i istaknuo se nekim vrlo lijepim potezima. Igrao je do 87. minute, kada ga je zamijenio Nacho Fernandez.

Hrvatski nogometaš Luka Modrić za Real je igrao do 87. minute.

"'Modriću, kako da te ne volim…' pjevaju navijači Reala o hrvatskom nogometašu. Modrić je pred produljenjem ugovora zbog ovakvih utakmica. U prvom poluvremenu nije puno sudjelovao kada Real nije imao loptu i tu je patio. U drugom poluvremenu osvojili su loptu i tom mu je pomoglo pomogla mu je da pokaže svoj nogomet, koji je velik i poput drgulja je s puno karata", napisao je o njegovom nastupu španjolski list Marca koji ga je ocijenio ocjenom 6.