TEŽAK DAN NA POLJUDU / Zoran Zekić se našalio na svoj račun nakon teškog poraza od Hajduka pa otkrio preuzima li Osijek

5.9.2022.
9:14
Vjeran Žganec Rogulja/PIXSELL

Slaven Belupo je teško poražen na Poljudu od Hajduka u posljednjem susretu 8. kola SuperSport HNL-a. Splićani su bili bolji s visokih 5:1, a strijelci su bili Mlakar, Čolina, Atanasov i dva puta Kalinić za domaćine dok je jedini pogodak za Koprivničane zabio Hoxha. Zanimljivo je da je Hoxha krajem prvog poluvremena šokirao Splićane i doveo svoju momčad u vodstvo, da bi u nastavku šokirao svog trenera Zorana Zekića i suigrače neopreznim drugim žutim kartonom koji je Hajduku otvorio put ka visokoj pobjedi.

Utakmicu je prokomentirao i trener Slaven Belupa Zoran Zekić.

'Gubio sam ja ovdje i s boljom momčadi 5:1 '

"Čestitao bih Hajduku na zasluženoj pobjedi. Imao sam pripremljenu zamjenu za Hoxhu, ali je dobio drugi žuti i bio brži od mene. Nisam očekivao da ćemo se raspasti. Nakon Dinama i Hajduk nas je dobio 5:1“, rekao je Zekić, a onda je otkrio je kakav je plan imao prije utakmice.

OD GRADA DO GRADA /

'Imali smo plan da zatvorimo koridore prema Livaji. Zabili smo gol iz jedne šanse. Hajduk je u drugom dijelu bio dominantan. Jesmo li trebali primiti pet komada, mislim da nismo. S nekim igračima koji su ušli morat ću obaviti razgovor. Dobili smo dva gola iz kontranapada s igračem manje. Gubio sam ja ovdje i s boljom momčadi 5:1', našalio se strateg momčadi iz Koprivnice na svoj račun.