UVJERLJIVI / Zrinjski izborio finale Kupa: Zabio igrač Rijeke, ali i bivši dinamovac

Zrinjski će za trofej boriti protiv Borca iz Banja Luke, koji je s dvije pobjede izbacio Široki Brijeg.

17.4.2024.
20:10
Denis Kapetanovic/PIXSELL

Zrinjski je u uzvratnoj utakmici polufinala Kupa BiH u Mostaru s 3-0 pobijedio Slogu iz Doboja, te tako nakon 0-0 iz prvog dvoboja izborio finale.

GOMILE KOMENTARA /

Nisu svi zadovoljni pobjedom, neki dinamovci na udaru: 'Koja otužna igra sa igračem više'

Plemići su poveli u 40. minuti kada je mrežu gostiju zatresao Ilinković, igrač koji je u Mostaru na posudbi iz Rijeke.

Na 2-0 je u 57. minuti zabio bivši dinamovac Ćuže, dok je konačan rezultat u 63. minuti postavio Mulahusejnović.

Finale se igra na dvije utakmice, prva je 8. svibnja u Mostaru, a uzvrat je tjedan dana kasnije u Banja Luci.