IZAŠLI IZ SJENE / Zrinjski nesretnim autogolom izgubili od Legije, a iz posebne lože gledali su ih braća Mamić

Bili su smješteni u prestižnoj loži, ali od pogleda drugih nisu mogli pobjeći

27.10.2023.
0:05
Denis Kapetanovic/PIXSELL

Nogometaši varšavske Legije pobijedili su Zrinjski u Mostaru s 2-1 u dvoboju trećeg kola skupine E Konferencijske lige.

PRESS KONFERENCIJA /

Jakirović: 'Ne razmišljam o ostavci, imam snage za podići momčad'

Nakon trećeg kola na ljestvici ove skupine po šest bodova imaju Aston Villa i Legia, dok su Zrinjski i AZ Alkmaar na tri boda. Zrinjski je poveo protiv Poljaka 30. minuti, a strijelac je bio Bilbija.

Samo dvije minute kasnije Jakovljević je pogodio vlastitu mrežu čime je goste vratio u rezultatski egal. Pogodak odluke dao je Kramer u 62. minuti.

Ono što je privuklo pažnju na utakmici bili su braća Zdravko i Zoran Mamić. Bili su smješteni u prestižnoj loži, ali od pogleda drugih nisu mogli pobjeći.

Podsjetimo, optuženi su za izvlačenje 116 milijuna kuna iz zagrebačkog Dinama i iako su pravomoćno osuđeni obojica su pobjegla u Bosnu i Hercegovinu čiji su državljani pa ih ondašnja vlast ne moraju izručiti.

Legija je ovom pobjedom zasjela na vrh skupine E, no s Aston Villom dijeli jednak broj bodova, dok su se na preostala dva mjesta smjestila Zrinjski i Alkmaar.

FNC 13 event 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo u prijenosu UŽIVO. Prijenos eventa počinje u 20.00.