Veliko razočaranje u Domu sportova: Medvjedi imali sve!

U ogledu 40. kola EBEL lige hokejaši Medveščaka su upisali domaći poraz u produžetku od Graza 4:5 (3:0, 0:2, 1:2; 0:1). Poraz je time teži jer je Medveščak vodio s 3:0 i 4:2...

11.1.2013.
22:28

Ovo je inače bio treći poraz zaredom Medveščaka, a isto tako je propuštena prilika da se opet zasjedne na vrh ljestvice, budući da je Vienna s 4:2 izgubila na gostovanju kod Olimpije. Medveščak je već nakon tri i pol minute igre vodio s 2:0 pogocima Andyja Serticha i Brandona Bucka. Krajem prve trećine je Adam Naglich povećao na 3:0 i činilo se da je već nakon uvodnih 20 minuta suparnik slomljen. No, Graz se od početka druge trećine podigao i krenuo je povratak. Svojim drugim pogotkom na ogledu je Matthias Iberer pet minuta prije kraja izjednačio na 4:4, a poslije samo 56 sekundi igre u produžetku Jan Novak je postigao pogodak koji je gostima iz Austrije donio slavlje. Medveščak - Graz 99ers 4-5 (3-0, 0-2, 1-2; 0-1) Villach - Salzburg 2-0 Olimpija - Vienna Capitals 4-2 Dornbirn - KAC Klagenfurt 3-5 Innsbruck - Linz 1-5 Fehervar - Znojmo 1-2 Redoslijed: 1. Vienna Capitals 55, 2. Medveščak 54, 3. Villach 51, 4. Graz 99ers 51, 5. KAC Klagenfurt 50...