Medveščak izgubio i kod Vienna Capitalsa

Hokejaši Medveščaka poraženi su na gostovanju kod Vienna Capitalsa s 2:0 u 10. kolu regionalne EBEL lige.

7.10.2012.
21:53

Zadržali su Bečani na taj način maksimalan učinak u domaćim utakmicama, dok su Medvjedi ostali na četiri pobjede u dosadašnjih deset utakmica.

Zdenek Blatny je već u petoj minuti, u situaciji s igračem više (isključen Dario Kostović), doveo Viennu u vodstvo, a konačnih je 2:0 postavio Francois Fortier u 11. minuti druge trećine. Bečani su u tim trenucima imali igrača manje na ledu.

U sljedećem kolu Medveščak, koji je zadržao šesto mjesto na ljestvici, u petak pred svojim navijačima dočekuje Znojmo.

Znojmo - Olimpija 3-5 KAC - Linz 4-1 Vienna - Medveščak 2-0 Villach - Dornbirn 4-3 RB Salzburg - SAPA Fehervar 5-6 Graz - Innsbruck 2-4

Redoslijed: 1. Villach 19, 2. Vienna 17, 3. KAC 14, 4. Znojmo 13, 5. Graz 13, 6. Medveščak 11...