POGODAK ZA NASLOV / Ovaj će gol pamtiti do kraja života

U 93. minuti Munoz je napustio svoj gol i došao pomoći svojim suigračima u napadu te glavom uspio zabiti pogodak koji će pamtiti do kraja života.

27.5.2013.
9:41
101greatgoals.com

Vratar meksičkog prvoligaša Club Americe Moises Munoz zauvijek će pamtiti dvoboj protiv rivala Cruz Azula.

Nogometaši Azula slavili su u prvom susretu minimalnom pobjedom 1:0. U drugoj utakmici finala meksičkog prvenstva Club America i Cruza Azul rezultat je bio 1:1 dok na scenu nije stupio Munoz i ispisao povijest.

Naime, tim zgoditkom njegova je momčad izborila produžetke i na kraju slavila boljim izvođenjem penala (4:2) te osvojila svoj 11. naslov državnog prvaka.