OVAKAV GOL MOŽDA NIKADA NISTE VIDJELI: / Pogledajte majstoriju o kojoj će se dugo pričati

Na ljestvici vodi Lille sa 63 boda, tri boda više od PSG-a i Lyona

21.3.2021.
17:34

U susretu 30. kola francuskog nogometnog prvenstva Montpellier je pobijedio Bordeaux sa 3-1. Reims je na gostovanju porazio Dijon sa 1-0, dok je Lens kao gost slavio protiv Strasbourga sa 2-1.

Bordeaux je poveo u 29. minuti golom Hwanga Ui-Joa, no domaćin je u nastavku susreta okrenuo rezultat s tri gola, a strijelci su bili Solomon Sambia (36), Gaetan Laborde (58) i Stephy Mavididi (69).

Montpellier je ovom pobjedom produžio niz bez ligaškog poraza na osam kola, dok je Bordeaux upisao četvrti poraz u posljednjih pet kola. Za goste je Toma Bašić igrao do 83. minute.

Nevjerojatan gol

Brest i Angers su odigrali bez golova, a Mateo Pavličić nije nastupio za goste.

Reims je na gostovanju pobijedio Dijon sa 1-0, a gol odluke zabio je Boulaye Dia u 50. minuti. Mantes i Lorient odigrali su 1:1, a ste utakmice dolazi nevjerojatan gol Laurientéa koji možete pogledati ovdje.

Kasnije se sastaju Lille i Nîmes, te Lyon i PSG. Na ljestvici vodi Lille sa 63 boda, tri boda više od PSG-a i Lyona, dok je Monaco četvrti sa 59 bodova.

REZULTATI: Strasbourg - Lens 1-2 (Bellegarde 20 / Haidara 5, Fofana 40) Brest - Angers 0-0 Dijon - Reims 0-1 (Dia 50) Montpellier - Bordeaux 3-1 (Sambia 36, Laborde 58, Mavididi 69 / Ui-Jo 29) Nantes - Lorient 1-1 (Kolo 2 / Laurienté 87)

Kasnije: Lille - Nîmes Lyon - PSG

U subotu: Nica - Marseille 3-0 (Thuram 34, Gouiri 74, Claude Maurice 90+1) Metz - Rennes 1-3 (Yade 90 / Doku 18, Terrier 38-11m, Guirassy 88)

U petak: Saint-Etienne - Monaco 0-4 (Jovetić 13, Tchouameni 55, Diop 64, Diatta 76)