OVO BI MOGLO ZABRINUTI SVE NAVIJAČE REALA: / Procurio poražavajući podatak; 'Kada on ima takav dan, to nije dobro za Madrid'

Madriđani trenutačno drže drugo mjesto na tablici

10.1.2021.
14:46

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 18. kola španjolske Primere Real Madrid je u gostima kod predzadnje Osasune odigrao 0-0. Hrvatski kapetan Luka Modrić za Real je odigrao 75 minuta, a napadač Osasune Ante Budimir ušao je u igru u 78. minuti.

SVI PIŠU SAMO O MODRIĆU NAKON TEŠKOG KIKSA REALA: /

Odigrali su vrlo loše, a evo što o Hrvatu misle španjolski mediji

Nakon ove utakmice objavljen je podatak koji bi mogao zabrinuti navijače Kraljevskog kluba. Naime, Realov najvažniji igrač, Karim Benzema, koji je zabio 32,4% svih golova momčadi, u zadnje tri utakmice protiv Elchea, Celte i Osasune, ne samo da nije zabio, štoviše, nije upisao niti asistenciju pa čak nije niti uputio udarac prema golu.

Real Madrid's French forward Karim Benzema celebrates after scoring during the UEFA Champions League group B football match between Real Madrid and Borussia Moenchengladbach at the Alfredo Di Stefano stadium in Valdebebas, northeast of Madrid, on December 9, 2020.,Image: 574806112, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

"Madrid je izgubio puno bodova u utakmicama koje su morali pobijediti. Dominirali su, ali nisu bili opasni. Kada Benzema ima ovakav dan to nije dobro za Madrid. Trebali bi biti zabrinuti. Stanje travnjaka nema veze s tim. Danas nisu zaslužili pobjedu", rekao je legendarni Predrag Mijatović poslije utakmice .

Benzema je lani bio ključni čovjek u pohodu Reala na naslov španjolskog prvaka. U 37 prvenstvenih nastupa postigao je 21 pogodak i osam asistencija. Ove sezone je pak u 16 nastupa u La Ligi na osam pogodaka i pet asistencija.