POGLEDAJTE OČAJ NA LICIMA ZVIJEZDA MADRIDA: / Zidanea i društvo u ovakvom izdanju još nismo imali prilike vidjeti

Nakon slavlja 3-2 u 1. kolu u Madridu, ukrajinski prvaci bili su bolji i u 5. kolu u Kijevu sa 2-0 (2-0).

1.12.2020.
21:00
Screenshot

Nogometaši Real Madrid izgubili su na gostovanju kod Šahtara u petom kolu Lige prvaka te su došli na korak ispadanja iz toga natjecanja.

REAL NAKON ŠOKANTNOG PORAZA DOŠAO NA RUB ISPADANJA IZ LIGE PRVAKA: Nevjerojatna pogreška i majstorija Izraelca skupo koštali Madriđane

Gol za 1:0 u 57. minuti zabio je Dentinho do kojega je lopta u kaznenom prostoru Reala stigla nakon konfuzne reakcije gostujućih braniča.

Konačan rezultat postavio je Solomon u 83. minuti. Izraelski napadač koji je nakon prodora po sredini ušao u kazneni prostor Madriđana i s petnaestak metara neobranjivo pogodio.

Kako su se o tom trenutku osjećali igrači Reala najbolje govori fotografija koja se pojavila na društvenim mrežama. Očaj u njihovim očima i više je nego vidljiv.

U međuvremenu, oglasio se dobro upućeni novinar Dermot Corrigan. Objavio je nakon susreta kako Madriđani definitivno ne žele igrati u Europskoj ligi te da će sve napraviti da se izvuku iz nje.