Šećer na kraju / Pogodak Srne u pobjedi Šahtara, uspješan i Čornomorec

Srna je postigao četvrti pogodak na utakmici u 34. minuti iz slobodnog udarca, a na terenu je proveo svih 90 minuta. Drugi hrvatski reprezentativac u redovima Šahtara Eduardo Alves da Silva ostao je čitavu utakmicu na klupi.

23.11.2013.
17:07
021/APF/PIXSELL

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Darijo Srna bio je strijelac za Šahtar iz Donjecka koji je u 17. kolu ukrajinskog prvenstva na svom terenu svladao Sevastopolj sa 4-0 (4-0).

Sljedeći suparnik zagrebačkog Dinama u skupini B Europske lige, Čornomorec iz Odese kao gost je u Poltavi svladao Vorsklu sa 1-0 (1-0) golom Kovaljčuka iz 10. minute.

Čornomorec i Dinamo igrat će u četvrtak u Odesi s početkom u 21.05 sati. Dva kola prije kraja natjecanja u skupini Dinamo je posljednji, četvrti s jednim bodom, dok je Čornomorec treći s četiri. Na vrhu je Ludogorec sa 10 bodova, a drugi PSV Eindhoven ima sedam.

Na ljestvici ukrajinskog prvenstva vodeći Šahtar sada ima 38 bodova, Čornomorec je drugi sa 35, koliko ima i treći Metalist koji ima dvije utakmice manje.