uvjerljivo slavlje / Rakitić ponovno strijelac za Sevillu

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za Sevillu i zabio zadnji gol za svoju momčad.

5.1.2014.
15:22
Alvaro Hernandez/Press Association/PIXSELL

U prvoj utakmici 18. kola španjolskog prvenstva koja se igrala u nedjelju prije podne Sevilla je s 3-0 slavila protiv Getafea, a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu i zabio zadnji gol za svoju momčad.

Sevilla je povela u 34. minuti pogotkom Vitoloa, a na 2-0 je u drugom poluvremenu u 55. minuti povećao Carlos Bacca.

Rakitić je zaključio rezultat golom u 77. minuti. Sevilla je trenutačno šesta na ljestvici sa 29 bodova, dok je vodstvo preuzeo Atletico Madrid nakon sinoćnje pobjede od 1-0 u gostima kod Malage. Drugoplasirana Barcelona igra danas protiv Elchea, a za Atleticom zaostaje tri boda.