BEZ IZGLEDA U MAĐARSKOJ: / Fenomenalni Pavlović nije spasio Zagreb teškog poraza

Rukometaši PPD Zagreba izgubili su na gostovanju kod favoriziranog Veszprema u SEHA ligi rezultatom 38:27. Igrači Veselina Vujovića i prije su ove utakmice osigurali plasman na završni turnir.

29.2.2016.
19:49
Slavko Midzor/PIXSELL

Aktualni prvaci prejaki

Rukometaši Veszprema, aktualni prvaci regionalne SEHA lige, dobro su otvorili utakmicu i u prvom poluvremenu pobijedila s šest golova razlike. Rezultat je bio 18:12 za Mađare.

Pavlović najbolji strijelac

Zagrebaši su bolje započeli drugo poluvrijeme i smanjili zaostatak na samo dva gola, no nisu uspjeli preokrenuti rezultat i Mađari su se do kraja susreta ponovno odlijepuili i na kraju slavili s čak 11 razlike. Najbolji u redovima zagreba bio je Domagoj Pavlović koji je s devet pogodaka bio najefikasniji strijelac utakmice. Kod Veszprema je najviše pogodaka postigao Cristian Ugalde koji je bio strijelac sedam puta.