NIŠTA OD SENZACIJE / Drugo poluvrijeme iz noćne more: Kiel zaledio Zagrebaše na -11

Obzirom da su kolo prije kraja natjecanja po skupinama osigurali plasman u nokaut fazu, Zagrebaši su na sjever Njemačke otputovali bez nekoliko važnih igrača

6.3.2024.
20:13
PROFIMEDIA

Rukometaši Kiela svladali su momčad Zagreba s rezultatom 33-22 (17-15). Njemački sastav ovom je pobjedom osigurao prvo mjesto u skupini A, dok Zagreb još čeka utakmicu PSG-a i Pick Szegeda kako bi znali hoće li u nokaut fazu s petog ili šestog mjesta.

RIJEČ STRUČNJAKA /

Silvio Ivandija: 'Zagrebaši su dobro pustili krv protiv PSG-a. Mogu oni i do četvrtfinala'

Dobro su krenuli Zagrebaši i poveli s 2-0, ali onda je Kiel s devet pogodaka u nizu otišao na 9-2. Ipak, do kraja prvog dijela hrvatski prvak u potpunosti se vratio u igru (-1), a na poluvrijeme se otišlo sa 17-15.

U drugom dijelu Zagreb je potpuno pao, Mrkva se razbranio, a Kiel napravio seriju od 7-0. Prvi gol iz igre Zagrebaši su zabili nakon 17 minuta, a dotad su dva puta tresli mrežu s linije sedmerca.

Ekberg (devet pogodaka) i Bilyk (sedam pogodaka) bili su najbolji kod Kiela, a kod Zagreba su po četiri pogotka zabili Dibirov, Walczak i Ćavar.

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi