Nevjerojatno kako se Golužina Hrvatska raspala na kraju

Hrvatski su rukometaši propustili veliku priliku da nakon dvije utakmice jakog međunarodnog turnira, Bring kup, imaju dvije pobjede protiv Skandinavaca.

2.11.2013.
16:49

Prvo je, u petak, Hrvatska pobijedila domaćina turnira Norvešku, a u subotu je imala na pladnju pobjedu protiv aktualnih europskih prvaka Danaca, ali je poražena 29:28.

Vodila je Hrvatska u 54. minuti s tri pogotka razlike (27:24), ali je Danska okrenula na vodstvo 28:27, da bi u posljednjoj minuti domaćin idućeg Europskog prvenstva postigao pogodak za konačnih 29:28. Strijelac gola odluke bio je Mikkel Hansen.

Kod Hrvatske su najbolji bili Domagoj Duvnjak i Ivan Ćupić sa po pet pogodaka, a recimo da će u nedjelju, u posljednjem kolu turnira, izabranici Slavka Goluže igrati protiv Francuske.