ODLIČNI DUVNJAK PROGLAŠEN IGRAČEM UTAKMICE: / 'Bitno da je s koljenom sve dobro, moramo pobijediti Srbiju'

"Pripremit ćemo se za tu utakmicu jer nam je važno da Europsko prvenstvo otvorimo našom pobjedom", rekao je Duvnjak

6.1.2018.
10:15
PIXSELL

KAUBOJI POBIJEDILI U POSLJEDNJEM ISPITU PRIJE EP-A: Crnogorci bili vrlo blizu, naši proigrali u pravom trenutku

KAUBOJI POBIJEDILI U POSLJEDNJEM ISPITU PRIJE EP-A: /

Crnogorci bili vrlo blizu, naši proigrali u pravom trenutku

Rukometni reprezentativac Domagoj Duvnjak izjavio je nakon prijateljske utakmice protiv Crne Gore u petak u splitskoj Spaldium areni kako je to bila dobra proba za našu reprezentaciju uoči Europskog prvenstva te dodao kako je s njegovim koljenom, koje je bilo ozlijeđeno, sada sve u redu.

Duvnjak igrač utakmice

Duvnjak, koji je proglašen i najboljim igračem utakmice Hrvatska-Crna Gora, rekao je kako su u drugom poluvremenu hrvatski rukometaši bili malo statični u napadu te da ih je Crna Gora pomalo iznenadila svojom obranom 3-3.

Duvnjak je u prvom poluvremenu nakratko izašao iz igre pošto je zadobio posjeklinu na ruci, ali nakon utakmice je rekao kako je s rukom sve dobro. Na upit kako se osjeća nakon višemjesečne stanke zbog ozljede koljena odgovorio je da se osjeća dobro:

"Svakim danom je sve bolje, dobro treniram i bitno je da je s koljenom sve u redu".

'Fenomenalna atmosfera'

Rekao je kako naši igrači jedva čekaju početak Europskog prvenstva i utakmicu protiv reprezentaciju Srbije koji su "odlična ekipa".

"Pripremit ćemo se za tu utakmicu jer nam je važno da Europsko prvenstvo otvorimo našom pobjedom", dodao je.

U Spaladium areni 12. siječnja očekuje i dobru navijačku atmosferu, kakva je bila i na prijateljskoj utakmici protiv Crne Gore:

"Fenomenalno je kada je na prijateljskoj utakmici dvorana ispunjena navijačima", kazao je Domagoj Duvnjak.