OVO NISU OČEKIVALI / Španjolci utučeni nakon što im je Hrvatska nanijela najteži poraz na EP-u ikada: 'Izdali smo naše golmane...'

Vanserijska predstava hrvatskih rukometaša ostavila je Španjolce bez ikakvih šansi za osvajanje bodova. Nakon utakmice bili su izuzetno razočarani...

12.1.2024.
23:24

Hrvatska je u prvoj utakmici skupine B Europskog rukometnog prvenstva pred 13.293 gledatelja razbila Španjolsku 39-29.

SJAJNA PREDSTAVA /

Gospodo ovo je Hrvatska kakvu želimo gledati: Pogledajte najbolje trenutke iz sjajnih prvih 30 minuta protiv Španjolske

Bila je to fenomenalna izvedba hrvatskih rukometaša, a s tribina ih je do pobjede vodilo više od 8 tisuća navijača.

S druge strane utučeni su Španjolci, djeluju kao da ih je pregazio vlak:

''Obrana je zadaća cijele momčadi, a u tome danas nismo uspjeli. Izdali smo naše vratare. Imamo jedne od najboljih vratara na svijetu, ali ako mi ne igramo dobro, niti oni ne mogu biti dobri. Nitko iz momčadi danas se nije pojavio na utakmici'', rekao je za EHF Daniel Dujshebaev, brat kolege iz reprezentacije Alexa Dujshebaeva i sin proslavljenog trenera Talanta Dujshebaeva.

Iduću utakmicu izabranici Gorana Perkovca igraju u nedjelju protiv Austrije (20.30), dok će Španjolci gorak okus u ustima nakon ovog teškog poraza pokušati isprati u susretu s Rumunjima (18.00).

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO