SRPSKI MEDIJI JEDVA DOČEKALI ISPADANJE ORLOVA: / 'Visoko su poletjeli protiv Hrvatske, približili se suncu, kraj znate!'

Susjedi nisu imali milosti prema svojoj reprezentaciji

13.1.2020.
22:14
Luka Stanzl/PIXSELL

U susretu posljednjeg, trećeg kola A skupine europskog rukometnog prvenstva Hrvatska je u Grazu pobijedila Srbiju sa 24-21 završivši prvi dio prvenstva s tri pobjede.

Bila je to utakmica koja nije imala rezultatsku važnost. Hrvatska je i prije zadnjeg kola osigurala prvo mjesto u skupini, dok je Srbija bila bez izgleda za prolaz.

ŠTO ČEKA HRVATSKU NAKON POBJEDE PROTIV AUSTRIJE: /

Evo kad i s kim igraju Kauboji u nastavku natjecanja

Hrvatska je odlično ušla u utakmicu, povela je 5-2, uz čak šest obrana Marina Šege u prvih 10 minuta susreta. Međutim, u nastavku prvog poluvremena Srbija je zaigrala bolje, okrenula je rezultat i na odmor je otišla s dva gola razlike (10-8).

Srbija je držala vodstvo i u prvih 15 minuta nastavaka, no Hrvatska tada radi seriju 5-0 i od minus dva (12-14) bježi na +3 (17-14). Deset minuta prije kraja imali smo +6 (21-15) i do kraja susreta obranili smo vodstvo za konačnih 24-21.