POBJEDA SRBIJE / Smajlagić startao porazom

Hrvatski trener, a izbornik egipatske reprezentacije, Irfan Smajlagić započeo je SP porazom 22:30 protiv Srbije.

17.1.2009.
18:57

Irfan Smajlagić, nekadašnji pomoćnik Line Červara i hrvatsko proslavljeno desno krilo, započeo je Svjetsko prvenstvo na klupi Egipta porazom 22:30 (12:12) od Srbije.

Prvo poluvrijeme bilo je vrlo izjednačeno. Srbi su se ipak uspjeli odvojiti na tri pogotka razlike, ali Egipćani ih sustižu i na odmor se odlazi neriješenim rezultatom 12:12.

U drugom dijelu reprezentacija Srbije odmah preuzima inicijativu. Nakon 10 minuta igre već imaju osam golova razlike, a tako je ostalo i do kraja utakmice.

Ahmed El Ahmar je postigao 8 golova za ekipu Irfana Smajlagića, a kod Srbije je fantastičan bio golman Dimitrije Pejanović s nevjerojatnih 17 obrana, odnosno 63 posto.