sjajan meč / Marach i Pavić izgubili veliku borbu protiv Kubota i Mela i oprostili se od Miamija

Marach i Pavić su odigrali sjajan meč, ali su ipak gusto poraženi i završili su svoj nastup na ATP-u u Miamiju

27.3.2019.
21:29
nph/NordPhoto/PIXSELL

Sjajan četvrtfinalni meč parova odigran je u Miamiju gdje su Oliver Marach i Mate Pavić poraženi od Lukasza Kubota i Marcela Mela.

Marach i Pavić su odlično otvorili meč i već u prvom gemu došli do breaka. Imali su u trećem gemu još dvije break lopte da potpuno slome Kubota i Mela, no poljsko-brazilski par se izvukao i odmah uzvratio. Čak tri break lopte bile su previše za obraniti i došlo je do izjednačenja.

Kako u setu više nije bilo breakova, otišlo se u tie-break u kojem su dominirali Kubot i Melo. Brzo su došli do prednosti od 5:2 i uz manje poteškoće priveli set kraju sa 7:5. U nastavku se ponovio početak prvog seta uz malu zamjenu uloga.

Prvo su do breaka u prvom gemu došli Kubot i Melo, da bi Marach i Pavić vratili izgubljeno u četvrtom gemu. Činilo se da još jednom ide set u 13. igru, ali u ključnom trenutku, pri rezultatu 5:5, austrijsko-hrvatski par gubi servis te Kubot i Melo slave sa 7:5.