[VIDEO] DOK SU HRVATI SLAVILI, ČERVAR JE POLUDIO NA MLADU ZVIJEZDU: / Pogledajte trenutak koji je promaknuo gotovo svima

Kauboji će drugu utakmicu drugog dijela natjecanja odigrati protiv Argentine u subotu

22.1.2021.
9:48

Hrvatski rukometaši uvjerljivom su pobjedom nad Bahreinom 28-18 (13-8) otvorili drugi krug natjecanja na Svjetskom prvenstvu u Egiptu te ih samo još pobjeda nad Argentinom u sljedećem dvoboju dijeli od plasmana u četvrtfinale.

HRVATSKA JE DOBILA MEGAIGRAČA: /

'Njega samo treba pustiti da igra!' No, jedan drugi radi strašan posao; 'On daje ton kompletnoj obrani'

Iako je Hrvatska dominirala od prve minute izbornik Lino Červar nije skrivao frustracije u pojedinim trenucima, a jedna situacija na poluvremenu utakmice posebno je privukla pozornost. Naime, bio je u tom trenutku nezadovoljan igrom Halila Jaganjca, koji je napravio nekoliko pogrešaka, a što misli o tome jasno mu je pokazao:

Strijelce Hrvatske, inače, predvodio je Zlatko Horvat s osam pogodaka. Po četiri pogotka postigli su Marino Marić i Ivan Martinović, triput se u strijelce upisao David Mandić. Najboljim igračem utakmice proglašen je vratar Marin Šego koji je imao 12 obrana, a Ivan Pešić je u kratkom vremenu skupio pet.

Hrvatska je, nakon pobjede Danske protiv Katara, na drugom mjestu skupine s pet bodova. Danska je prva sa šest bodova, dok je Argentina treća s četiri boda.

Hrvatski rukometaši će drugu utakmicu drugog dijela natjecanja odigrati protiv Argentine u subotu, s početkom u 18 sati, a pobjedom bi osigurali plasman u četvrtfinale.