35. KOLO PREMIERSHIPA / Wigan preokrenuo Topnike

Wigan je u zadnjih deset minuta utakmice zabio tri gola i slavio pobjedu 3:2 protiv Arsenala.

19.4.2010.
12:01

Nogometaši Arsenala izgubili su dvoboj 35. kola Engleske lige kod Wigana (3:2), iako su do 80. minute vodili s 2:0.

U porazu koji znači i konačan oproštaj od borbe za naslov Arsene Wenger ponovno nije koristio Eduarda, kojeg nije postavio ni na klupu.

Arsenal je vodio pogocima Walcotta (41) i Silvestrea (48), da bi Wigan u zadnjih deset minuta izveo čudesan preokret zgodicima B. Watsona (80), Bramblea (89) i Nzogbie (90+1). Velikom preokretu najviše je kumovao vratar Arsenala Fabianski koji je očajnim intervencijama dopustio domaćinima dao domaćinima priliku za uspjeh.

Wigan je ovom pobjedom i teoretski osigurao ostanak u Premijerligi.

Skraćene snimke utakmica 35. kola Premiershipa možete pogledati na posebnoj stranici našeg portala.