Hrvatski reprezentativac čitav je susret vodio iscrpljujuću bitku sa Zlatanom Ibrahimovićem, a još će dugo pamtiti jedan duel nakon kojeg ga je Šveđanin bezobrazno nagazio.

17.12.2012.
8:07
Youtube

PARIZ - Nogometaši Paris SG-a preuzeli su vodstvo na ljestvici francuskog prvenstva nakon 18. kola 1:0 (1:0) pobjedom na svom Parku prinčeva protiv dosadašnjeg lidra Lyona, a strijelac gola vrijednog tri boda bio je BlaiseMatuidi u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

DejanLovren igrao je svih 90 minuta za Lyon. Hrvatski reprezentativac čitav je susret vodio iscrpljujuću bitku sa ZlatanomIbrahimovićem, a još će dugo pamtiti jedan duel nakon kojeg ga je Šveđanin bezobrazno nagazio.

Iako je mogao izbjeći ružan start, napadač PSG-a stao je na Lovrenovu na glavu, a nakon nasrtaja je potekla i krv zbog kojeg je Hrvatu ukazana liječnička pomoć.

Vodeći Paris SG i drugi Lyon imaju po 35 bodova, koliko ima i treći Marseille.

U preostala dva nedjeljna dvoboja Nancy i Bordeaux su igrali 1:1, dok je Lorient kao gost svladao Saint-Etienne sa 2:0.