ZVIJEZDA NAPOLIJA SE 'SLOMILA' NAKON PORAZA OD JUVENTUSA: / Navijači Stare dame uživaju u tome, evo zašto

Insigne u 80. minuti nije iskoristio kazneni udarac za izjednačenje

21.1.2021.
9:15

Nogometaši Juventusa u srijedu su osvojili deveti naslov u talijanskom Superkupu. Stara dama je do trofeja došla pobjedom nad Napolijem sa 2-0 (0-0).

JUVENTUS OSVOJIO SUPERKUP: /

Ronaldo i Morata zabili, Napoli promašio penal

Prvi pogodak za Juventus postigao je Cristiano Ronaldo u 64. minuti, a nakon što Insigne u 80. minuti nije iskoristio kazneni udarac za poravnanje, konačnih 2-0 postavio je Morata u petoj minuti sudačke nadoknade.

Lorenzo Insigne

Uplakani tragičar

Taj je poraz teško pogodio Napolijevog tragičara Insignea, kojI se nakon utakmice slomio i kamere su ga snimile kako plače.

Slika se ubrzo proširila društvenim mrežama i navijači Juventusa su se naslađivali Insigneovom nesrećom jer je riječ o igraču koji im se zamjerio jednom izjavom iz 2018. godine.

Podbadanje nakon poraza

Insigne je tada, nakon pobjede Napolija nad Juveom, odgovorio na pitanje novinara jesu li igrači Stare dame toj utakmici pristupili kao finalu Lige prvaka i zato je izgubili, a on je odgovorio:

"Da, oni su na to ionako navikli."

Podsjetimo, Juventus je izgubio posljednjih pet finala Lige prvaka, pa ih je Insigne "bocnuo" zbog toga, a tu izjavu navijači torinskog kluba mu nikad nisu zaboravili.