HRVATSKI DERBI: / Ćorić nakon velike borbe do pobjede i dvoboja protiv Karlovića

Mladi hrvatski tenisač, 18-godišnji Borna Ćorić, plasirao se u 2. kolo ATP turnira u Bukureštu. On je u 1.

20.4.2015.
19:16

Protiv 11 godina starijeg suparnika Ćorić je izborio 17 break-lopti, ali je iskoristio njih samo pet, a u trećem setu niti jednu od četiri uključujući i tri vezane kod rezultata 2:2.

Ipak, mladi Zagrepčanin je stigao do pobjede odličnom igrom u tie-breaku trećeg seta koji je otvorio mini-breakom, a zatvorio s još dva poena osvojena na suparnikov servis.

Ćorić je tako uspio uzvratiti Stahovskom za poraz u 1. kolu ovogodišnjeg turnira u Zagrebu i izboriti dvoboj protiv dvostruko starijeg sugrađanina Ive Karlovića u 2. kolu.