PODRŠKA S TRIBINE / Nekadašnji veznjak Hajduka pratio mlade Vatrene u Danskoj i čestitao im na izborenom Euru

Očito mu se jako svidio boravak u Hrvatskoj, a svoju čestitku podijelio je na Instagram profilu

28.9.2022.
9:55
Miranda Cikotic/PIXSELL

Hrvatska reprezentacija do 21. godine plasirala se na Europsko prvenstvo 2023. godine nakon lutrije jedanaesteraca u Vejleu protiv Danske. Konačan rezultat u regularnom vremenu bio je 2-1 za Dance, ali je ukupan rezultat bio 3-3 pa su putnika na Euro odlučili jedanaesterci. Pogotke za Dansku postigli su O'Riley i Frendrup, a Matanović je bio jedini strijelac za mlade reprezentativce.

PRIJATELJSKA UTAKMICA /

Ozbiljna postava Hajduka jedva svladala četvrtoligaša: Domaćina je dijelilo deset minuta od velike senzacije

Bio je u ulozi navijača

Utakmicu je pratio i bivši veznjak Hajduka, Hamza Barry koji je mladim reprezentativcima bio dodatna podrška na jugoistoku Danske. Hamza je ovog ljeta iz američkog LA Galaxyja potpisao za Vejle, a procijenjen je na 100 tisuća eura.

27-godišnji Gambijac za Bijele je odigrao 133 utakmice, a to mu je najveća brojka nastupa za neki klub u karijeri. Postigao 10 pogodaka i nadodao 11 asistencija i očito mu se jako svidio boravak u Hrvatskoj te je svoju čestitku podijelio na Instagram profilu.