OKRŠAJ PROTIV BIVŠEG TRENERA: / Hajdukovci preokretom u drugom poluvremenu izbjegli poraz

Nogometaši Hajduka u prvoj su pripremnoj utakmici za novu sezonu odigrali neodlučeno 2-2 protiv slovenskog prvoligaša Rudara na čijoj je klupi nekadašnji trener Splićana Marijan Pušnik.

29.6.2017.
20:57

Domaći je sastav u Velenju poveo već u devetoj minuti kada je Radić sa šest metara poslao loptu mrežu. U 39. je minuti Hajdukova obrana još jednom kapitulirala: Mary je izašao sam pred Stipicu, koji je obranio njegov udarac, a u nastavku akcije je lopta došla do Tučića koji je zabio s desetak metara u donji desni kut.

SPREMA SE NEVIĐENO LUDILO U SPLITU: /

Rasprodana je prva utakmica Hajduka u Europi

Erceg za preokret

Na početku drugog poluvremena obje su momčadi napravile više zamjena, a Hajduk je već u 49. minuti smanjio na 1-2. Kožulj je prošao kroz sredinu i proigrao Ercega, a ovaj je mirno pospremio loptu u mrežu s desetak metara udaljenosti.

Splićani su na konačnih 2-2 izjednačili u 68. minuti kada je Erceg u solo prodoru sjajno sa 16 metara matirao domaćeg vratara.