LUCIJA NA RUBU SUZA: / 'Loše, jako loše. Kad je najviše trebalo, izgubila sam'

Iznimno je razočarana bila Lucija Zaninović nakon poraza u četvrtfinalu turnira u taekwondou na Olimpijskim igrama u Rio de Janeiru.

17.8.2016.
23:28
AFP, KIRILL KUDRYAVTSEV

Lucija je u četvrtfinalu kategorije do 49 kilograma izgubila od Yasmine Aziez s 3-4, a Francuskinja je pobjednički bod zaradila u posljednjim sekundama. Nadala se Zaninović da bi mogla ući u repasaž, pa doći do borbe za broncu, ali Aziez je poražena u polufinalu čime su ugašene i nade naše tekvondašice.

U četvrtak u akciji Ana

Lucijino razočaranje tim je veće kad se uzme u obzir činjenica da je Francuskinju dosad pobijedila osam puta. No, u Riju nije išlo i naša je predstavnica ostala bez prilike da ponovi London u kojem je prije četiri godine osvojila brončanu medalju.

ŠOK U POSLJEDNJOJ SEKUNDI: /

Hrvatska uzdanica poražena u četvrtfinalu i ostala bez prilike za medalju

"Loše, jako loše. Razočarana sam. Pobijedila sam je svaki put, a sada kad je najviše trebalo, izgubila sam", izjavila je Lucija na rubu suza za HRT.

U četvrtak će u akciju i Lucijina blizanka Ana koja se natječe u kategoriji do 57 kilograma, a prva joj je suparnica Iranka Kimia Alizadeh.