NBA / Zubac jako dobar u porazu LA Clippersa, Bogdanović pobijedio bivšu momčad

Clippersi su izgubili od Indiana Pacersa, a Knicksi pobijedili Detroit Pistonse

26.3.2024.
8:23

Bojan Bogdanović odigrao je 18 minuta, zabio je 13 koševa i upisao jednu asistenciju u pobjedi njegovih New York Knicksa nad Detroit Pistonsima 124:99, a u porazu LA Clippersa od Indiana Pacersa Ivica Zubac je za 24 minute postigao devet koševa, upisao 11 skokova i dvije asistencije.

NBA U AZIJI /

Jokić protiv Tatuma na jesen u Abu Dhabiju: 'Postoji nevjerojatan zamah...'

Bogdanović je u pobjedi nad Pistonsima, svojom bivšom ekipom, odigrao nešto bolju utakmicu od proteklih.Ubacio je 13 koševa sa šutom 5/11 (za tricu 2/7) uz jednu asistenciju, a New York je do pobjede predvodio  Donte DiVincenzo koji je ubacio 40 koševa.

Clippersi Ivice Zubca u porazu na gostovanju u Indiani igrali su u kompletnom sastavu, vratio im se Russel Westbrook, a odlično su odigrali Kawhi Leonard i Paul George koji su zabili po 26 poena, no to nije bilo dovoljno za sjajne Pacerse koji su na krilima Paskala Siakama, koji je zabio 31 koš, i Mylesa Turnera s 24 poena stigli do pobjede.