BEZ IKAKVE ŠANSE / Grbić s klupe gledao demonstraciju sile: Atletico 'isprašio' gradskog rivala s nevjerojatnih 7-0

Nakon 3. kola španjolske prve lige, samo je jedan klub ostao na stopostotnom učinku

28.8.2023.
23:32
Profimedia

Nogometaši madridskog Atletica lakše od očekivanog svladali su kao gosti gradskog rivala Rayo Vallecano sa 7-0 (3-0) u posljednjem susretu 3. kola španjolskog prvenstva.

DOMINANTNA IZVEDBA /

Inter zadržao stopostotan učinak: Tri velikana i jedno iznenađenje za sada ne znaju za poraz

Atletico je protiv momčadi koja je u prva dva kola bila stopostotna stigao do prednosti od 2-0 nakon samo 15 minuta golovima Griezmanna (2) i Depaya (15), na 3-0 još u prvom poluvremenu povisio je Molina (36), da bi Morata (73, 84), Correa (79) i Llorente (86) u nastavku postavili konačni rezultat.

Ivo Grbić ostao je na klupi Atletica, koji sada ima sedam bodova, kao i Girona te Barcelona, dok je Rayo Vallecano ostao na šest bodova, koliko imaju i Athletic, Valencia te Osasuna.

Na vrhu je madridski Real s maksimalnih devet bodova.

Ranije u ponedjeljak je Getafe svladao Alaves sa 1-0 (0-0) golom Mayorala (84-11m).

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.