DINAMO GUBI, A OLYMPIAKOS GAZI: / Modrima se ne piše dobro u Pireju

U derbiju osmog kola grčkog nogometnog prvenstva PAOK, kojeg predvodi hrvatski stručnjak Igor Tudor, pobijedio je Panathinaikos 3:1.

25.10.2015.
21:22
Igor Kralj/PIXSELL

PAOK je odlučio utakmicu u razdoblju od 28. do 42. minute postigavši sva tri gola, a strijelci su bili Dimitar Berbatov (28-11m), Garry Rodrigues (31) i Miguel Vitor (42). Panathinaikos je u nastavku uspio tek ublažiti poraz golom Nikolaosa Karelisa (74-11m).

Maksimalna 24 boda

Za domaći sastav je cijeli susret odigrao Marin Leovac zaradivši u 72. minuti žuti karton. Za Panathinaikos je posljednjih sedam minuta zaigrao Mladen Petrić, dok Danijel Pranjić nije ulazio u igru.

Bivši, ali i idući protivnik zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka, Olympiacos je na gostovanju pobijedio Atromitos 2:1. Oba gola za pirejski sastav postigao je Alberto Botia (59, 63), dok je Miloš Stojčev (75) zabio za domaćine.

GRČKO SLAVLJE NA MAKSIMIRU: Dinamu ponos, Olympiacosu bodovi

Olympiacos vodi na ljestvici sa 24 boda, Panathinaikos je drugi sa 18 bodova, AEK je treći sa 19 bodova, a PAOK drži četvrtu poziciju sa 14 bodova.