U SRIJEDU NA ETIHAD / Real Madrid svladao Getafe, Modriću pola sata: Pala petarda u pobjedi PSG- a, Messi zaigrao nakon suspenzije

Jedini strijelac za Madriđane, koji su zaigrali u vrlo šarenom sastavu zbog uzvratne utakmice polufinala Lige prvaka protiv Manchester Cityja u srijedu, bio je Marco Asensio u 70. minuti.

13.5.2023.
23:30

Real Madrid je u 34. kolu Španjolske lige pobijedio na Bernabeu Getafe s 1-0, što znači da Barcelona mora pobijediti Espanyol u gradskom derbiju u nedjelju, ako želi postati prvak po 27. put i prvi put od 2019. godine.

BEZ IZNENAĐENJA U KATALONIJI /

Barcelona juri prema tituli, Betis se nije dobro proveo na Camo Nou: Real Madrid ostao zamrznut na -11

Real Madrid smanjio je zaostatak za Kataloncima na jedanaest bodova, a do kraja prvenstva ostala su još četiri kola. Jedini strijelac za Madriđane, koji su zaigrali u vrlo šarenom sastavu zbog uzvratne utakmice polufinala Lige prvaka protiv Manchester Cityja u srijedu, bio je Marco Asensio u 70. minuti.

Luka Modrić je ušao u igru u 61. minuti.

PSG siguran

Nogometaši PSG-a došli du nadomak obrane naslova prvaka svladavši u 35. kolu u Parizu "davljenika" Ajaccio s 5-0.

Dva je gola postigao Kyllian Mbappe (47, 54), a preostale su zabili Fabián Ruiz (22) , Achraf Hakimi (33) i autogol Youssoufa (73). Nakon suspenzije je za PSG zaigrao i Leo Messi.

PSG tri kola prije kraja imaju šest bodova više od Lensa.